Irena Dorňáková

Vzdělání:2019 - Instruktor Yin Yogy - Yoga Alliance International - India, Kerala | 2016 – kurz pro lektory - Cvičení pro těhotné a po porodu | 2007 - 2008  Český svaz jógy - cvičitel jógy II. třídy | 1998 - 2001 Pražská psychoterapeutická fakulta UK - Psychoterapie | 1998 – Seminář - Hledání životní energie

Jsem lektor:Jóga

  Irena Dorňáková

  Jóga

  Kdo jsem?

  Jógu jsem si zamilovala už jako teenager, tehdy mě zajímalo především fyzické cvičení a protože kurzů jógy bylo tehdy málo, cvičila jsem si sama doma podle různých knížek o józe.

  Později jsem začala navštěvovat různé kurzy power jógy, vinyása jógy a jiné dynamické cvičení. S věkem a po narození dětí přišlo zklidnění a zájem o dechové techniky (pránájáma), meditaci (zklidnění mysli), mudry a očistné techniky (šatkarmas). Hodně mě inspirovala Iyengar jóga, kde se v pomalém tempu klade důraz na správné provedení pozic a práce s pomůckami. V roce 2008 jsem dokončila studium jógy u Českého svazu jógy a od té doby se věnuji józe jako instruktor II. třídy. Jóga vnesla do mého života klid, harmonii a určitý životní nadhled. Pro mě je cesta jógy nekonečná je totiž jedno zda je vám 13 nebo 70 let,  každý tam najde v určitý čas to, co právě potřebuje. Pro někoho je to posílení těla a zdravotní účinky fyzického cvičení a pro někoho je to klidná mysl a určitá rovnováha.

  Posledních pár let jsem procestovala Asii, kde vždy nacházím nové a nové inspirace nejen v oblasti jógy, ale zajímá mě i starověké medicínské učení Ájurvéda.

  Prostřednictvím ájurvédy se snažím najít rovnováhu na fyzické, duchovní a duševní úrovni nejen u sebe, ale ráda bych se o své zkušenosti a znalosti podělila i s Vámi.

  Cesta do Indie na kurz pro lektory mi rozšířila obzory, můj pohled na jógu a na život vůbec,  mám pocit, že jsem otevřela další „dveře“ a zase mě to někam posunulo.  
Stále se učím, chodím na workshopy, kurzy a semináře a moc mě to baví. Cvičím hatha jógu, Jin jógu, hormonální jógu, gravid jógu a meditační techniky, provádím Indické masáže hlavy – Champi.

  Těším se na setkání s Vámi a na společně strávený čas.

  NAMASTE

  ÓM SHANTI, SHANTI

  Motto: „Není příliš málo času, který máme, ale je příliš času, který nevyužijeme“

  Lucius Annaeus Seneca

  PŘEHLED NAŠICH LEKCÍ

  Máme velké množství lekcí v našem fit sálu. Objednejte se již teď!

  Co trénuji?

  Jóga
  100%
  Call Now Button